24 Dievs, kas radījis pasauli un visu, kas tanī, būdams debess un zemes Kungs, nemājo rokām celtos tempļos.
25 Un Viņu neapkalpo cilvēku rokas, it kā Viņam kā vajadzētu: Viņš pats dod visiem dzīvību, elpu un visu;
26 Viņš licis visām tautām celties no vienām asinīm un dzīvot pa visu zemes virsu un nospraudis noteiktus laikus un robežas, kur tiem dzīvot,
27 lai tie meklētu Dievu, vai tie Viņu varētu nojaust un atrast, jebšu Viņš nav tālu nevienam no mums.
30 Bet Dievs, atstādams neievērotus nezināšanas laikus, tagad aicina visus cilvēkus visur atgriezties no grēkiem.

Apd.17:24-27,30

Otra tikšanas reize

Saprotot nepieciešamību uzrunāt citus evanģēliski - bibliski domājošus kristiešus, 2016.gada  6.augustā
Ziedkalnes baptistu draudzē notika jau otrā vīru sanāksme, kuru apmeklēja 22. vīri no dažādām Latvijas vietām.

Runājām par lietām, kas mums ir svarīgas:

1. Par Bībeles autoritāti.

2. Par Bībeles pretiniekiem.

Tika novadītas divas lekcijas. Runāja E.Vanags un A.Akmens.

Klātienē viens viesis un nav reģistrētu lietotāju